Før jul

Før jul

Vi er stolte av å presentere vår nye webside

Ny webside Sjusjøen VelforeningVåre nettsider har inntil nå ligget på en reklamefinansiert portal hos GD. For å få en nærmere tilknytning til våre medlemmer har vi nå fått laget denne siden som vil gi oss større handlefrihet med hensyn til publisering av aktuelt stoff. Hver artikkel kan kommenteres av deg som leser. Vårt ønske og håp er at vi med denne nye portalen skal kunne kommunisere mer direkte og bidra til et sterkere engasjement.

I tillegg vil styret få egen passordbeskyttet område. Tanken er her at alt styremateriell skall digitaliseres og legge inn. Det vil forenkle arbeidet til fremtidige styrerepresentanter.

Syntes du noe mangler setter vi pris på å bli kontaktet. Kanskje kan vi etterkomme dine ønsker.

Til sist vil vi gjerne oppfordre deg til å bidra med aktuelt stoff. Ingen nettside blir bedre enn hva innholdet kan by på!

Hilsen styret i Sjusjøen Vel